Budowa domu - z Mikolą to jest proste

tematyka: dom, ogród, dekoracja wnętrz, żaluzje, rolety, markizy


Zdjęcia naszego reportera
dom ogród dekoracja wnętrz żaluzje rolety markizy
 • Mikola Teresa Zuchowicz

  ul. Woronowicka 4
  54-016 Wrocław
  tel. 71 349 27 01
  tel. 71 349 19 81
  fax. 71 349 20 88

  http://www.mikola.pl

Budowanie domu to wyzwanie.

Warto upewnić się, że robimy wszystko we właściwej kolejności i że o niczym nie zapominamy. O to jest natomiast bardzo łatwo. Czy zdecydowałeś już, jakie rolety zewnętrzne kupisz albo jaki będzie kolor ścian w salonie? Jeśli nie, warto zastanowić się nad tymi rzeczami odpowiednio wcześnie.
Jeśli znasz swój budżet i wiesz, jak będzie wyglądał Twój dom - jest to już połowa sukcesu. Warto, abyś zawczasu zastanowił się nad tym, skąd weźmiesz materiały. W pierwszej kolejności z pewnością udasz się do hurtowni budowlanej - znajdziesz tam wiele przydatnych rzeczy, takich jak farby i przyrządy do malowania, tapety, a nawet baterie to łazienki. 

Gdzie kupić rolety antywłamaniowe?
Najtańszą opcją będzie znalezienie lokalnej firmy, która się tym zajmuje. Możesz popytać znajomych o opinie - jeżeli oczywiście instalowali niedawno rolety. Jeżeli nie, wiele przydatnych komentarzy o firmach znajdziesz również w Internecie, podobnie jak adresy i dane kontaktowe większości z nich.
Kto, oprócz fachowców budowlanych i dobrej ekipy będzie nam potrzebny podczas budowy domu? Wiele będzie zależało od naszych preferencji i decyzji. Możemy na przykład zdecydować się na pomoc architekta. Dzięki temu jedyne, nad czym musimy się zastanowić to nasz budżet - wiele innych decyzji pomoże nam podjąć właśnie architekt. Skończony projekt natomiast będzie już gotowy do realizacji. Pomocne mogą być również inne przedsiębiorstwa, na przykład firma instalująca markizy tarasowe we Wrocławiu lub innym mieście. Warto wszystko to przemyśleć przed rozpoczęciem budowy, aby wszystko dobrze zorganizować.

Zobacz także:

Dodany przez Grażyna, w dniu 23-04-2017

Wielki Test o Europie

Zapraszamy do udziału na "Wielkim Teście o Europie" 25 października o 20:25 na antenie TVP1 oraz online....

Więcej na ten temat

rss icon Małopolskie: Zapadł wyrok ws. deweloperów z osiedla Żubr na Niepołomicach

Przed krakowskim sądem zapadł wyrok na sprawie dwóch holenderskich deweloperów, oskarżonych o oszukanie ponad 200 osób oraz firm podczas budowy osiedla Żubr pod Niepołomicami (Małopolskie) - poinformował we wtorek PAP rzecznik Prokuratury Okręgowej na Krakowie prok. Janusz Hnatko.

rss icon Ok. 5 mln zł z UE na studium wykonalności budowy metra na Krakowie

Kraków otrzyma ok. 5 mln zł dofinansowania z funduszy unijnych na opracowanie studium wykonalności budowy szybkiego, bezkolizyjnego transportu szynowego. Dokument, na którym ma być oceniona zasadność budowy metra na Krakowie, powinien być gotowy na koniec 2019 r.

rss icon Jurgiel: Rząd PiS obniżył wiek emerytalny również dla rolników

Rząd PiS obniżył wiek emerytalny, również dla rolników - tak szef resortu rolnictwa Krzysztof Jurgiel odpowiada na propozycje PSL, który chce obniżenia wieku emerytalnego dla rolników do 55 lat dla kobiet 60 lat dla mężczyzn.