dom

Drzwi z montażem we Wrocławiu

Artykuły wg słów kluczowych: dekoracja wnętrz, dom, ogród

(...) w którym posiadamy nasze mieszkanie, miała jak najlepsze rekomendacje. O solidności każdej firmy świadczą jej zadowoleni klienci, więc wiele firm posiada na swoich stronach internetowych odpowiednie zakładki z opiniami od klientów. W nowoczesnych wnętrzach po remoncie sprawdzą się na pewno rolety i żaluzje drewniane. Takie rolety nadają wnętrzu kolonialnego stylu, a przy tym są ekologiczne i wpisują się idealnie we wszechobecnych trendach. Rolety zewnętrzne również mogą być wykonane z drewna, choć dużo bardziej wytrzymałym materiałem (...)

Dodany przez Grażyna, w dniu 20-12-2017

Dodany przez Grażyna, w dniu 20-12-2017

Mały Eden

Artykuły wg słów kluczowych: dekoracja, dom, ogród, projekt, wykończenie

(...) gdzie w cieple i ciszy możemy spędzać noce. Żaden szanujący się i swoich bliskich człowiek nie wyobraża sobie życia bez posiadania własnego domu. Mimo, iż dom jest naszym azylem, to jednak wciąż wielką rolę w naszym życiu odgrywa posiadanie ogrodu. Daje on nam niezliczoną ilość możliwości spędzania wolnego czasu, (...)

Dodany przez Helena, w dniu 20-09-2017

Dodany przez Helena, w dniu 20-09-2017

Akcesoria do nowych drzwi

Artykuły wg słów kluczowych: dom, klamki do drzwi, producent klamek, wnętrze

(...) Nowe mieszkanie, które zostało świeżo zakupione potrzebuje generalnego remontu, a co za tym idzie wymiany wszystkich drzwi na nowe? Nie zawsze w zestawie z nowymi drzwiami można odnaleźć zestaw klamek, który jest najpotrzebniejszą rzeczą w drzwiach - przecież drzwi praktycznie nie funkcjonują bez zamka i klamki. Wiele rodzajów klamek, które są wykonane z różnych rodzajów materiału powoduje, że gubisz się w odnalezieniu tej najlepszej dla siebie? Nie licz na (...)

Dodany przez Angelika, w dniu 29-08-2017

Dodany przez Angelika, w dniu 29-08-2017

Planowanie wnętrza

Artykuły wg słów kluczowych: dekoracja wnętrz, dom, ogród

(...) zaczerpnąć z nich inspirację. Gdzie jeszcze możesz szukać inspiracji? Wiele osób sięga do Internetu. Możesz tam znaleźć wiele różnych zdjęć ciekawych wnętrz, a także bardzo interesujące pomysły, an przykład na wykorzystanie spieków kwarcowych w domu. Być może zastanawiasz się - gdzie można kupić spieki kwarcowe? Odpowiedź na to pytanie również bez większych problemów znajdziesz w sieci. Możesz zdecydować się również na zakup kilku gazet o projektowaniu wnętrz i zobaczyć, jakie ciekawe pomysły może stamtąd zaczerpnąć na potrzeby własnego (...)

Dodany przez Helena, w dniu 07-08-2017

Dodany przez Helena, w dniu 07-08-2017

Poziomice polskiej produkcji

Artykuły wg słów kluczowych: dekoracja wnętrz, dom, ogród

(...) pęcherzyk powietrza. Pod wpływem grawitacji ziemskiej, po poruszeniu urządzeniem pęcherzyk swobodnie przepływa w rurce. Gdy umieścimy poziomicę na jakiejś powierzchni, bańka powietrza wskaże nam czy ta powierzchnia jest ułożona równo. Narzędzia budowlane takie jak poziomnice, są nieodzowne przy kładzeniu podłóg czy stawianiu ścian, a także przy osadzaniu okien i drzwi. Przyda się również przy ustawianiu schodów. Przy wszystkich tego typu pracach budowlanych używa się poziomic tradycyjnych lub (...)

Dodany przez Janusz, w dniu 24-07-2017

Dodany przez Janusz, w dniu 24-07-2017

Tynki dekoracyjne renomowanych producentów

Artykuły wg słów kluczowych: dom, mozaika, ściana, tynk, wnętrze, wygląd

(...) Remontując swój dom, każdy chce, by wyglądał on jak najlepiej, jak najbardziej nowocześnie i ciekawie. Zwykłe malowanie ścian można wydawać się nudne. W takich wypadkach ciekawym rozwiązaniem mogą stać się, popularne w ostatnich latach, tynki dekoracyjne wykonane na ścianach (...)

Dodany przez Angelika, w dniu 15-07-2017

Dodany przez Angelika, w dniu 15-07-2017

Budowa domu - z Mikolą to jest proste

Artykuły wg słów kluczowych: dekoracja wnętrz, dom, markizy, ogród, rolety, żaluzje

(...) zastanowić się nad tymi rzeczami odpowiednio wcześnie.Jeśli znasz swój budżet i wiesz, jak będzie wyglądał Twój dom - jest to już połowa sukcesu. Warto, abyś zawczasu zastanowił się nad tym, skąd weźmiesz materiały. W pierwszej kolejności z pewnością udasz się (...)

Dodany przez Grażyna, w dniu 23-04-2017

Dodany przez Grażyna, w dniu 23-04-2017

Ekspozycja pieczywa w sklepie spożywczym

Artykuły wg słów kluczowych: dekoracja wnętrz, dom, ogród

(...) wybierają pieczywo do domu, są smak i zapach. Coraz większą popularnością cieszy się chleb wypiekany bezpośrednio w sklepie, z uwagi na fakt, że klienci mogą poznać od kuchni proces przygotowania pieczywa. Warto także zaznaczyć, że wśród konsumentów, którzy wybierają pieczywo, przeważa płeć piękna. Kobiety, podejmując decyzję o zakupie konkretnego chleba, zwracają uwagę nie tylko na zapach pieczywa, ale także na jego skład. Uważnie analizują one wszelkie etykiety umieszczone na pieczywie.Wiklina a świeżość pieczywaTrzeba jednak podkreślić fakt, że świeżość pieczywa, jego smak oraz optymalna kompozycja składników nie są jedynymi czynnikami, które wpływają na efektywną (...)

Dodany przez Janusz, w dniu 17-11-2016

Dodany przez Janusz, w dniu 17-11-2016

Schody z drewna - jaki rodzaj wybrać?

Artykuły wg słów kluczowych: dekoracja wnętrz, dom, ogród

(...) będącej siedzibą lokalnego producenta stolarki drewnianej. Do tego można zakupić deski, czy też inne materiały i spróbować zrobić takie schody samemu.A jakie są rodzaje schodów dostępnych na rynku?Mogą to być na przykład tak zwane schody jednobiegowe, czyli po prostu schody, nie posiadają one jednakże tak zwanego spocznika, który przedzielałby jedną partię schodów od drugiej. Do tego mogą to być również schody dwubiegunowe zwykłe, czyli takie, które już tenże wspomniany wyżej spocznik posiadają. Istnieją również schody łamane, które w pewnym momencie zakręcają, ale pod kątem prostym, do tego schody trójbiegowe, która (...)

Dodany przez Helena, w dniu 18-08-2016

Dodany przez Helena, w dniu 18-08-2016

Jak wybrać drzwi wejściowe?

Artykuły wg słów kluczowych: dekoracja wnętrz, dom, ogród

(...) niezależnie od umiejętności złodzieja - im gwarantują lepsze zabezpieczenie, im są lepsze, tym prawdopodobieństwo włamania maleje - potwierdza specjalista z firmy Artel. Rzadko zwraca się uwagę na parametry akustyczne, a przecież drzwi są pierwszą zaporą przed czynnikami zewnętrznymi, również dźwiękiem. Chronią przed hałasem, co jest szczególnie ważne w miejscach o natężonym ruchu ulicznym, na przykład w centrach miasta. W końcu każdy chce mieć cisze i spokój we własnym mieszkaniu, bez względu na to, czy jest stary, czy ma małe dzieci, czy po prostu nie chce słuchać, co ktoś wykrzykuje na ulicy bądź klatce (...)

Dodany przez Helena, w dniu 11-08-2016

Dodany przez Helena, w dniu 11-08-2016

Załóżmy ogródek - od marzeń do realizacji

Artykuły wg słów kluczowych: dekoracja wnętrz, dom, kosiarka, koszenie, ogród, ogrodnik, projektowanie, trawnik, zieleń

(...) obfite w piękne kwiaty. To kompozycja aromatu i różnorodność barw. Zakładanie i pielęgnacja ogrodów przydomowych jest to zadanie dla specjalistów, którzy są fachowcami w tej dziedzinie. (...)

Dodany przez Helena, w dniu 07-08-2016

Dodany przez Helena, w dniu 07-08-2016

Meble dziecięce jaki sklep w Toruniu?

Artykuły wg słów kluczowych: dekoracja wnętrz, dom, dzieci, mieszkanie, ogród, pokój

(...) szeroki asortyment. Meble, które u siebie sprzedaję, sprawią, że dziecko oniemieje z zachwytu (rodzic także). Są tutaj łózka dziecięce w kształcie samochodów, przepiękne, funkcjonalne biurka z regulowaną wysokością, dzięki czemu (...)

Dodany przez Angelika, w dniu 31-07-2016

Dodany przez Angelika, w dniu 31-07-2016

Tworzenie nowych obiektów budowlanych

Artykuły wg słów kluczowych: budownictwo, dekoracja wnętrz, dom, droga, ogród, piasek, trasa

(...) w Lublinie z firmy standrog , bo dzięki nim materiały trafią prosto na plac budowy. Oczywiście samymi materiałami nikt nic nie zdziała, bo ludzką pracę usprawniają specjalistyczne maszyny budowlane. Najczęściej znane firmy same (...)

Dodany przez Janusz, w dniu 26-07-2016

Dodany przez Janusz, w dniu 26-07-2016