Ekspozycja pieczywa w sklepie spożywczym

tematyka: dom, zakupy, pieczywo, wiklina


Zdjęcia naszego reportera
dom zakupy pieczywo wiklina

Kosz piekarniczy na chleb i bułki jest doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich piekarni i cukierni, których intencją jest bezpieczne przechowywanie swoich wyrobów. Kosz piekarniczy umożliwia nie tylko składowanie oraz efektywne segregowanie pieczywa, ale również bezpieczny transport w różnego rodzaju samochodach dostawczych. Dzięki odpowiedniemu sposobowi przechowywania pieczywo zachowa swoje właściwości smakowe i świeżość, co z kolei przyczyni się do polepszenia wyników sprzedaży wyrobów piekarniczych.

Pieczywo z kosza wiklinowego
Jak można się domyślić, sprzedaż pieczywa rządzi się swoimi własnymi prawami. Charakterystycznymi cechami, na które zwracają uwagę klienci, którzy wybierają pieczywo do domu, są smak i zapach. Coraz większą popularnością cieszy się chleb wypiekany bezpośrednio w sklepie, z uwagi na fakt, że klienci mogą poznać od kuchni proces przygotowania pieczywa. Warto także zaznaczyć, że wśród konsumentów, którzy wybierają pieczywo, przeważa płeć piękna. Kobiety, podejmując decyzję o zakupie konkretnego chleba, zwracają uwagę nie tylko na zapach pieczywa, ale także na jego skład. Uważnie analizują one wszelkie etykiety umieszczone na pieczywie.

Wiklina a świeżość pieczywa
Trzeba jednak podkreślić fakt, że świeżość pieczywa, jego smak oraz optymalna kompozycja składników nie są jedynymi czynnikami, które wpływają na efektywną sprzedaż produktów pochodzących z konkretnej piekarni. Bardzo istotna jest również przemyślana ekspozycja pieczywa w sklepie spożywczym. Dobrze zaprezentowane bułki, bagietki oraz bochenki chleba przykuwają uwagę klienta i zachęcają do szybkiego zakupu dużych ilości pieczywa. Staranna ekspozycja może też być jednym z elementów kampanii promocyjnej konkretnej piekarni. Planując prezentację wyrobów piekarniczych, warto zadbać o duże i estetyczne kosze wiklinowe, które nie tylko umożliwią przedstawienie oferty, ale także zaintrygują konsumentów.

Jeśli prowadzisz sklep z pieczywem i poszukujesz pięknych koszy wiklinowych na świeże pieczywo zajrzyj koniecznie do sklepu z wikliną Wikliniarnia.pl.

Zobacz także:

Dodany przez Janusz, w dniu 17-11-2016

Morawiecki: JPMorgan Chase otworzy na Polsce jedną ze swoich głównych siedzib

Wicepremier Mateusz Morawiecki poinformował na Nowym Jorku dziennikarzy, że bank JP Morgan Chase chce ulokować na Polsce jedną ze swoich "głównych siedzib"....

Więcej na ten temat

rss icon Szykuje się wielkie pożyczanie. Morawiecki potrzebuje 180 mld złotych

W przyszłym roku resort finansów musi pozyskać ponad 180 mld zł. To znacznie więcej niż na tym roku, lecz eksperci nie przewidują problemów z finansowaniem.

rss icon Banknoty coraz dłużej pozostają na obiegu

Banknot na Polsce zużywa się średnio po 341 dniach zanim z powrotem trafi do Narodowego Banku Polskiego - wynika z informacji NBP za drugi kwartał tego roku. Zgodnie z danymi banku centralnego na pierwszym kwartale tego roku było to 333 dni, a na końcówce ubiegłego roku - 325 dni.

rss icon Fipronil na żywności na terenie Polski

Do Polski trafiły partie mięsa drobiowego skażone lub potencjalnie skażone owadobójczym fipronilem. na ubiegłym tygodniu służby sanitarne informowały o stwierdzeniu jaj mogących zawierać ten środek. na obu przypadkach towar trafił do Polski z Niemiec.