Ekspozycja pieczywa w sklepie spożywczym

tematyka: dom, ogród, dekoracja wnętrz


Zdjęcia naszego reportera
dom ogród dekoracja wnętrz

Kosz piekarniczy na chleb i bułki jest doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich piekarni i cukierni, których intencją jest bezpieczne przechowywanie swoich wyrobów. Kosz piekarniczy umożliwia nie tylko składowanie oraz efektywne segregowanie pieczywa, ale również bezpieczny transport w różnego rodzaju samochodach dostawczych. Dzięki odpowiedniemu sposobowi przechowywania pieczywo zachowa swoje właściwości smakowe i świeżość, co z kolei przyczyni się do polepszenia wyników sprzedaży wyrobów piekarniczych.

Pieczywo z kosza wiklinowego
Jak można się domyślić, sprzedaż pieczywa rządzi się swoimi własnymi prawami. Charakterystycznymi cechami, na które zwracają uwagę klienci, którzy wybierają pieczywo do domu, są smak i zapach. Coraz większą popularnością cieszy się chleb wypiekany bezpośrednio w sklepie, z uwagi na fakt, że klienci mogą poznać od kuchni proces przygotowania pieczywa. Warto także zaznaczyć, że wśród konsumentów, którzy wybierają pieczywo, przeważa płeć piękna. Kobiety, podejmując decyzję o zakupie konkretnego chleba, zwracają uwagę nie tylko na zapach pieczywa, ale także na jego skład. Uważnie analizują one wszelkie etykiety umieszczone na pieczywie.

Wiklina a świeżość pieczywa
Trzeba jednak podkreślić fakt, że świeżość pieczywa, jego smak oraz optymalna kompozycja składników nie są jedynymi czynnikami, które wpływają na efektywną sprzedaż produktów pochodzących z konkretnej piekarni. Bardzo istotna jest również przemyślana ekspozycja pieczywa w sklepie spożywczym. Dobrze zaprezentowane bułki, bagietki oraz bochenki chleba przykuwają uwagę klienta i zachęcają do szybkiego zakupu dużych ilości pieczywa. Staranna ekspozycja może też być jednym z elementów kampanii promocyjnej konkretnej piekarni. Planując prezentację wyrobów piekarniczych, warto zadbać o duże i estetyczne kosze wiklinowe, które nie tylko umożliwią przedstawienie oferty, ale także zaintrygują konsumentów.

Jeśli prowadzisz sklep z pieczywem i poszukujesz pięknych koszy wiklinowych na świeże pieczywo zajrzyj koniecznie do sklepu z wikliną Wikliniarnia.pl.

Zobacz także:

Dodany przez Janusz, w dniu 17-11-2016

Gazprom wnioskuje o renegocjację cen gazu!

Spółki Gazpromu wystąpiły do PGNiG z wnioskiem o renegocjację ceny kontraktowej gazu dostarczanego przez Gazprom na podstawie kontraktu kupna-sprzedaży gazu ziemnego do Polski z 25 września 1996 r. - poinformował PGNiG na kom...

Więcej na ten temat

rss icon Podatkowe uszczelki: Fiskus kupi puste faktury, aby wyłapywać lewe koszty

Projekt przepisów, który umożliwi fiskusowi kupowanie pustych faktur, był gotowy. Z nowego prawa urzędnicy skorzystają zapewne dopiero na drugiej połowie roku.

rss icon "Coradia iLint" - pierwszy na świecie pociąg na wodorowe ogniwa paliwowe

"Coradia iLint" może zrewolucjonizować regionalne przewozy pasażerskie nie tylko na Niemczech. Ten pierwszy na świecie niskopodłogowy pociąg regionalny nie powoduje emisji CO2 był wyjątkowo cichy podczas jazdy.

rss icon Uber eliminuje z rynku taksówkarzy - sklepy wyciągają wnioski

Sklepy wyciągają wnioski z tego, jak Uber eliminuje z rynku taksówkarzy. Wkrótce wprowadzą dostawy społeczne.