Ekspozycja pieczywa w sklepie spożywczym

tematyka: dom, zakupy, pieczywo, wiklina


Zdjęcia naszego reportera
dom zakupy pieczywo wiklina

Kosz piekarniczy na chleb i bułki jest doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich piekarni i cukierni, których intencją jest bezpieczne przechowywanie swoich wyrobów. Kosz piekarniczy umożliwia nie tylko składowanie oraz efektywne segregowanie pieczywa, ale również bezpieczny transport w różnego rodzaju samochodach dostawczych. Dzięki odpowiedniemu sposobowi przechowywania pieczywo zachowa swoje właściwości smakowe i świeżość, co z kolei przyczyni się do polepszenia wyników sprzedaży wyrobów piekarniczych.

Pieczywo z kosza wiklinowego
Jak można się domyślić, sprzedaż pieczywa rządzi się swoimi własnymi prawami. Charakterystycznymi cechami, na które zwracają uwagę klienci, którzy wybierają pieczywo do domu, są smak i zapach. Coraz większą popularnością cieszy się chleb wypiekany bezpośrednio w sklepie, z uwagi na fakt, że klienci mogą poznać od kuchni proces przygotowania pieczywa. Warto także zaznaczyć, że wśród konsumentów, którzy wybierają pieczywo, przeważa płeć piękna. Kobiety, podejmując decyzję o zakupie konkretnego chleba, zwracają uwagę nie tylko na zapach pieczywa, ale także na jego skład. Uważnie analizują one wszelkie etykiety umieszczone na pieczywie.

Wiklina a świeżość pieczywa
Trzeba jednak podkreślić fakt, że świeżość pieczywa, jego smak oraz optymalna kompozycja składników nie są jedynymi czynnikami, które wpływają na efektywną sprzedaż produktów pochodzących z konkretnej piekarni. Bardzo istotna jest również przemyślana ekspozycja pieczywa w sklepie spożywczym. Dobrze zaprezentowane bułki, bagietki oraz bochenki chleba przykuwają uwagę klienta i zachęcają do szybkiego zakupu dużych ilości pieczywa. Staranna ekspozycja może też być jednym z elementów kampanii promocyjnej konkretnej piekarni. Planując prezentację wyrobów piekarniczych, warto zadbać o duże i estetyczne kosze wiklinowe, które nie tylko umożliwią przedstawienie oferty, ale także zaintrygują konsumentów.

Jeśli prowadzisz sklep z pieczywem i poszukujesz pięknych koszy wiklinowych na świeże pieczywo zajrzyj koniecznie do sklepu z wikliną Wikliniarnia.pl.

Zobacz także:

Dodany przez Janusz, w dniu 17-11-2016

Wielki Test o Europie

Zapraszamy do udziału na "Wielkim Teście o Europie" 25 października o 20:25 na antenie TVP1 oraz online....

Więcej na ten temat

rss icon Małopolskie: Zapadł wyrok ws. deweloperów z osiedla Żubr na Niepołomicach

Przed krakowskim sądem zapadł wyrok na sprawie dwóch holenderskich deweloperów, oskarżonych o oszukanie ponad 200 osób oraz firm podczas budowy osiedla Żubr pod Niepołomicami (Małopolskie) - poinformował we wtorek PAP rzecznik Prokuratury Okręgowej na Krakowie prok. Janusz Hnatko.

rss icon Ok. 5 mln zł z UE na studium wykonalności budowy metra na Krakowie

Kraków otrzyma ok. 5 mln zł dofinansowania z funduszy unijnych na opracowanie studium wykonalności budowy szybkiego, bezkolizyjnego transportu szynowego. Dokument, na którym ma być oceniona zasadność budowy metra na Krakowie, powinien być gotowy na koniec 2019 r.

rss icon Jurgiel: Rząd PiS obniżył wiek emerytalny również dla rolników

Rząd PiS obniżył wiek emerytalny, również dla rolników - tak szef resortu rolnictwa Krzysztof Jurgiel odpowiada na propozycje PSL, który chce obniżenia wieku emerytalnego dla rolników do 55 lat dla kobiet 60 lat dla mężczyzn.