Mały Eden

tematyka: dom, ogród, dekoracja, wykończenie, projekt


Zdjęcia naszego reportera
dom ogród dekoracja wykończenie projekt

Powszechnie przyjęło się mówić, że wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej.

Nie da się zaprzeczyć temu stwierdzeniu jako, że wiele jest w nim zawartej prawdy. Nasze mieszkanie, domek jednorodzinny, czy szeregowiec, w którym przyszło nam mieszkać są naszymi oazami spokoju, wytchnienia, ucieczki od rzeczywistości oraz miejscem, gdzie w cieple i ciszy możemy spędzać noce. Żaden szanujący się i swoich bliskich człowiek nie wyobraża sobie życia bez posiadania własnego domu. 
Mimo, iż dom jest naszym azylem, to jednak wciąż wielką rolę w naszym życiu odgrywa posiadanie ogrodu. Daje on nam niezliczoną ilość możliwości spędzania wolnego czasu, począwszy od beztroskiego leżakowania w upalną pogodę po spędzanie czasu ze znajomymi i przyjaciółmi w altanie, aż po zajmowanie się naszymi sadzonkami i rabatami. 
Zakładanie ogrodów, które odznaczają się na tle innych ogrodów w naszym bezpośrednim sąsiedztwie nie jest jednak wcale takie łatwe. Każdy z nas chciałby się przecież czuć komfortowo i nowocześnie na naszej niewielkiej przestrzeni gruntu przeznaczonej pod ogród. Aranżacja i projektowanie ogrodów powinno zostać powierzone w ręce specjalisty w tej materii, w przypadku, gdy nie mamy jasno wykrystalizowanego pomysłu jak moglibyśmy urządzić tak ważne miejsce. 
Więcej na stronie www
Gdy szczęśliwie udaje nam się już zawitać do naszego małego Edenu, wówczas należy bezwzględnie pamiętać o tym, że odpowiednia pielęgnacja ogrodów musi przebiegać zgodnie z charakterystyką i przeznaczeniem poszczególnych przedmiotów i roślin w naszym ogrodzie. Wystarczy posiąść tę wiedzę i będziemy mogli w pełni cieszyć się naszym ogrodem.

Zobacz także:

Dodany przez Helena, w dniu 20-09-2017

Na skutek ograniczenia handlu alkoholem mogą upadać małe sklepy

- Ograniczenia na handlu alkoholem mogą być bardzo dużym problemem dla małych sklepów. Nie wykluczone, że wiele z nich czeka upadłość - uważa Agnieszka Górnicka, prezes Inquiry. Dodaje, że problem dotyczy to wszystkich sklepó...

Więcej na ten temat

rss icon Sondaż: Większość Szwajcarów przeciwna zniesieniu abonamentu rtv

59 proc. Szwajcarów nie chce zniesienia obowiązkowego abonamentu radiowo-telewizyjnego, o czym zadecydować ma wyznaczone na 4 marca referendum - poinformowały na piątek szwajcarskie media powołując się na wyniki sondażu koncernu prasowego Tamedia.

rss icon Fakt: Staż będzie wliczany do emerytury?

Jak podaje dzisiejszy "Fakt", czeka was kolejna reforma emerytalna. Prezes ZUS prof. Gertruda Uścińska proponuje, by nie tylko wiek, lecz także staż pracy zebrany kapitał był warunkiem przejścia na emeryturę. Senior miałby dożywotnio wypłacane świadczenie, jeśli przepracuje co najmniej 15 lat!

rss icon Elektrownia jądrowa będzie budowana

Elektrownia jądrowa będzie na Polsce budowana, kończą się prace nad przygotowaniem modelu finansowego dla tego projektu - poinformował na czwartek minister energii Krzysztof Tchórzewski.